טיפול הומאופתי- נשירת שיער
 
הטיפול ההומאופתי הינו אלטרנטיבה יעילה לטיפול בנשירת שיער בכל הגילאים וכמעט לכל המצבים (למעט נשירת שיער גברית גנטית). מכיוון שנשירת שיער יכולה לנבוע ממגוון מצבים גופניים וחסרים פנימיים שונים, וכן מסיבות רגשיות (כמו למשל לאחר אובדן של אדם קרוב, בעיות רגשיות שונות ועוד) יש לברר היטב את הגורם לנשירה.
 
התשאול ההומאופתי מאפשר איתור מדויק של המקור לבעיה וטיפול בה, תוך כדי חיזוק האדם עצמו. כך במהלך טיפול הומאופתי, החיסוניות של האדם מתחזקת, והבעיה המקורית נפתרת בהדרגה. זהו טיפול בטוח, עדין ונטול תופעות לוואי ארוכות טווח.
 
 
"שמי י. אני בת 70.
לפני לפחות עשור שנים , אם לא יותר, התחלתי לסבול מנשירת שיער מסיבית. כמו כן הופיעה רגישות בעור הקרקפת – יש להניח ששתי התופעות קשורות .
בדיקות דם שונות לא גילו שום בעיה שיכולה הייתה להסביר את הנשירה, ולכן גם לא קבלתי מענה רפואי לבעיה, משום שלא אובחנה ולא זוהתה על ידי רופאים קונבנציונאליים. במרוצת השנים שיערי הלך והתדלדל.
 
המפנה חל כאשר פניתי לעזרתו של ד"ר ניר ברוש. לאחר ווידוא שאכן אין בעיה רפואית שיכולה להסביר את נשירת השיער ואת הרגישות בקרקפת, ובדיקה לפי הפרוטוקול ההומיאופאתי, נרשמה עבורי התרופה המתאימה (שיש לציין גם איננה יקרה).
 
לאחר כחודש מתחילת נטילת התרופה הופיעו סימני השיפור הראשונים: הרגישות בקרקפת פחתה בהדרגה. לאחר עוד זמן חל שיפור גם בנשירת השיער, שהלכה ופחתה. כעבור עוד 3-4 חודשים יכולתי לקבוע בוודאות שהנשירה הגיעה למימדים נורמליים, ונראה שהבעיה נפתרה.
ברצוני לציין, כי במשך כל תקופת נטילת התרופה הקפדתי להימנע מחומרים הסותרים את התרופה, לפי הוראותיו של ד"ר ברוש.
ברצוני לומר כי אני מרוצה ביותר מן הטיפול ותוצאותיו".
 
מצבים שבהם טיפול הומאופתי עוזר לנשירת שיער:
      -    אלופציה, אלופציה אריאטה
-          נשירת שיער מסיבות הורמונאליות- תת פעילות בלוטת התריס, שחלות פוליציסטיות
-          נשירת שיער מסיבות רגשיות כמו למשל לאחר טראומה רגשית
-          נשירת שיער לאחר לידה
 
יש לכם שאלה אישית שהייתם רוצים להתייעץ לגביה?
מעוניינים לדעת האם טיפול הומאופתי יכול לעזור לכם לטפל בנשירת השיער?

 

 

 

טיפול הומאופתי

הרשמה לידיעון בריאות על
שלח